fbpx
Skip to content Skip to footer
Eğitim

Art Of Deduction

Bu eğitim, modern kinesiyoloji ilim dalı ve kadim beden dili okuma tekniklerinin birleşiminden oluşan bir programdır. 

MİMOZAX AKADEMİ

Çıkarım Yapma Sanatı

Bu eğitim sayesinde, karşınızdaki insanların beden dilini okuyarak, kişinin karakterini, düşüncelerini ve size yalan söyleyip söylemediğini de dahil olmak üzere birçok çıkarımda bulunabilirsiniz.

Ayrıca, kendi bedeninizi analiz ederek geçmiş travmalarınızı bulabilir ve bilinçaltı çalışmaları da dahil olmak üzere birçok alanda nokta atışı çalışmalar yapabilirsiniz.

Bu eğitim, bedeninize odaklanarak zihinsel, duygusal ve ruhsal düzeyde derin bir farkındalık sağlamanızı amaçlar. Kinesiyoloji, bedenin enerji dengesini yeniden kurmak ve stresi azaltmak için kullanılan bir yöntemdir. Beden dili okuma teknikleri ise karşınızdaki insanın duygusal durumunu, tutumlarını ve düşüncelerini anlamak için kullanılır.

Bu program, sizin ve diğer insanların beden dillerini okuyabilme becerinizi geliştirir. Bu sayede, iletişimde daha derin bir anlayış ve empati sağlarsınız. Kendi bedeninizin analizini yaparak, geçmişteki travmaları belirleyebilir ve bunlarla ilgili çalışmalar yapabilirsiniz. Bilinçaltı çalışmaları da bu eğitimin bir parçasıdır ve kişisel gelişiminize derinlik katar.

ÇIKARIM YAPMA SANATI

“İyilik bulaşıcıdır, iyilik daima kazanır!”

MİMOZAX AKADEMİ
ÇIKARIM YAPMA SANATI

“İyilik bulaşıcıdır, iyilik daima kazanır!”

MİMOZAX AKADEMİ

Bu eğitim, nokta atışı çalışmalarıyla size özgü bir yol haritası sunar. Kendi iç dünyanızı keşfederken, başkalarını daha iyi anlama ve ilişkilerinizi geliştirme fırsatı elde edersiniz. Beden dilinin gücünü kullanarak, insanlar arasında derin bir bağ kurabilir ve iletişimde daha etkili olabilirsiniz.

Bu eğitim, modern kinesiyoloji ve beden dili okuma tekniklerinin bir sentezi olarak, kişisel ve profesyonel gelişiminize katkıda bulunacak değerli bir deneyim sunar. Kendinizi ve çevrenizdeki insanları daha iyi anlamak, ilişkilerinizi güçlendirmek ve potansiyelinizi keşfetmek için bu eğitime katılabilirsiniz.

Her Alışverişiniz Bir Fidan Olsun

Bizden satın aldığınız her ürün veya hizmet bir fidan oluyor. Siz de Türkiye’nin bir çok yerinde dikeceğimiz fidanlara sebep olun.