fbpx
Skip to content Skip to footer
Eğitim

MEMO
(Mental Milyoner)

Mental Milyoner eğitimi, milyoner bilinciyle ilgili bir eğitimdir. Bu eğitimde, zengin bilincine sahip olan bir kişi, spor yaparken, uyurken veya evinde çayını yudumlarken bile parasının artmaya devam ettiğini fark eder. Çünkü kıtlık bilinci veya fakirlik korkusu gibi negatif düşünceleri olmadığı için doğru yatırımları yapar ve zihninde sürekli olarak paranın enerjisiyle uyumlu bir şekilde düşünür.

MİMOZAX AKADEMİ

Sana Neler Katacak?

Aslında fakir olan kişinin banka hesabı değil, zihnindedir. Zihindeki yanlış kodlamalar nedeniyle para ile bağlantı kuramaz ve eğer bir şekilde para kazanırsa bile hızlıca kaybeder. Ancak bu yanlış kodlar silindiğinde, kişinin para enerjisiyle uyumu gerçekleşir ve para adeta bir sevgili gibi kişiye doğru çekilmeye başlar.

Kişi doğru adımlarla parayı çoğalttıkça, gözle görünmeyen ancak enerji düzleminde son derece güçlü olan zenginlik tohumları atılır. Bu tohumlar kısa sürede fideye dönüşür ve sahibinin hizmetine giren bir orman haline gelir.

Mental Milyoner eğitimi, bu yanlış kodlamaları silmek ve kişinin zihninde zenginlik bilincini inşa etmek için bir fırsattır. Bu eğitimde, doğru düşünceler ve inançlarla zenginlik enerjisiyle uyumlu bir şekilde hareket etmeyi öğrenirsiniz. Paranın sadece maddi bir varlık olmadığını, aynı zamanda enerji olduğunu kavrar ve bunu hayatınıza çekmek için gerekli adımları atarsınız.

MENTAL MİLYONER

“İyilik bulaşıcıdır, iyilik daima kazanır!”

MİMOZAX AKADEMİ
MENTAL MİLYONER

“İyilik bulaşıcıdır, iyilik daima kazanır!”

MİMOZAX AKADEMİ

Mental Milyoner eğitimi, hayatınızdaki paradigma değişimini başlatmanız için size rehberlik eder. Kendi potansiyelinizi keşfedin, zenginlik bilincinizi uyandırın ve maddi bolluğu deneyimleyin. Mental Milyoner eğitimine katılarak, içsel zenginliğinizi ortaya çıkarabilir ve finansal hedeflerinizi gerçekleştirmek için gereken temel araçları elde edebilirsiniz.