fbpx
Skip to content Skip to footer
Eğitim

FİT OL ŞİFALAN

Bu muhteşem yolculuğa daha önce çıkan birçok kişi, 21 günlük bu programı tamamladıktan sonra kendilerini çok daha huzurlu ve hafif hissettiklerini ifade etti. İdeal ölçülerine ulaştıklarını hatta kilo verdiklerini söylediler.

fit-ol-sifalan
MİMOZAX AKADEMİ

Neden sen de onlardan biri olmayasın?

Şimdi kendin için bir iyilik yapmaya ne dersin? Acele et ve sınırlı kontenjanımızdan bir yer kap!

21 günlük Fit Ol & Şifalan atölyemizde uygulanan teknikler arasında yenilenmiş nefes çalışmalarıyla şifa bulma, kuantumla farkındalığın zirvesine ulaşma, imajinasyonlarla yeni bir seni keşfetme, EFT ile tüm hücrelerinde değişimi kök salma yer alıyor. Bu çalışmaların yanı sıra, duygusal açlığı yönetmeye yönelik çalışmalar ve vazgeçemediğiniz yiyeceklere düşkünlüğü azaltan teknikler de sunuyoruz. Ayrıca, hem pratik hem de etkili psikolojik taktiklerle destekleniyorsunuz.

FİT OL ŞİFALAN

“İyilik bulaşıcıdır, iyilik daima kazanır!”

MİMOZAX AKADEMİ
FİT OL ŞİFALAN

“İyilik bulaşıcıdır, iyilik daima kazanır!”

MİMOZAX AKADEMİ
zemzemakademi-fitolsifalan

Fit Ol & Şifalan atölyemizin 2023 kontenjanı sınırlıdır. Bu fırsatı kaçırmamak için hemen katılımını sağla, çünkü bir daha tekrarı olmayacak! Kendini yenilemek, zihinsel ve bedensel sağlığını güçlendirmek için bu benzersiz programı deneyimle. Yolculuğunun en iyi versiyonunu yaşamaya başlamak için şimdi adım at!