fbpx
Skip to content Skip to footer

Hekim olduğum için bilimsel yönüm ağır basıyor ve bazı sistemler benim mantığımı aşamıyordu. Ama spiritüel dünyaya ilgim olmaya başladığından beri farklı sistemleri araştırıyorum. Ve kalbim kundalini reikiye evet dedi. Sizi hiç tanımadığım halde karşıma çıkan Instagram postuyla eğitiminize dahil oldum. Bir kere sizin sesiniz hakikaten çok ferahlatıcı sakinliğiniz her şeyi akışına bırakmanız anlatım diliniz beni çok rahatlattı. sürekli kalbinizin sesini dinleyin lafınız kulaklarımda. Şimdi diyorum ki belki evrenin sizin dilinizden bana bunu anlatışıydı. eğitimin sonuna gelmiş biri olarak ve çok üşüyen biri olarak  avuçlarımın içinde o sıcaklığı hissetmek beni hem şaşırtıyor. Hemde enerjimi kabul etmemi sağlıyor. Evet tıp bir bilim ama bir de ruhumuz var. Bunlar bir bütün. O enerjinin beni daha sakinleştirmesi daha akışta tutması şifaya aracılığımı arttırması hoşuma gidiyor. Hastalarıma karşı da daha sakin daha hoşgörülü daha akıştayım. Spirütüel dünyaya ilk girişim ilk arayışım stres seviyemle başa çıkamayışımdı. Şimdi bunu kontrol edebildiğimi deneyimliyorum. Kendi bedenimi bulunduğum odanın enerjisini temizlemeyi öğrendiğim için mutluyum.sürekli derdim ki stresli hastalar gittikten sonra bu odayı kendi mi bu stresten nasıl temizleyecegım bu stresin bedenimde kalıntı bırakmamasını nasıl saglayacagım.? Evrenden sizin dilinizle cevap geldi.Tabi ki bu uzun bir yolculuk.. bunlar ilk deneyimlerim.
Zeynep A.
Kundalini Reiki

Sevgili Dilek Hanımcığım, sizinle her yaptığımız seansta ya da eğitimde hep şu soruyu soruyorum : Bir insan nasıl bu kadar sabırlı, yüce gönüllü, her daim pozitif olabilir? Misyonunu çok iyi bir şekilde tespit edip özümsemeyi başarabilmiş ve bunu sadece kendisine saklamayacak kadar geniş kalpli, ışık saçan bir ruhsunuz. Bunu belki yüz kere söyledim ama tekrar söylemekte sakınca görmüyorum : iyi ki tanıdım sizi! Kendimle olan ilişkim, her gün biraz daha düzeliyor. İçimdeki potansiyeli keşfetmek her gün yaşadığım zorluklara daha farklı bir perspektiften bakabilmek, gördüğümü ve duyduğumu daha net anlayabilmek bana kısa zamanda neler kattı bilemezsiniz. Güzel sesiniz ve gülüşünüzle insanların hayatına bir güneş gibi doğmaktan hiç vazgeçmeyin. Sizi çok seviyorum. İyi ki sizi tanıyacak kadar şanslı oldum. 😊 Hayattaki tüm güzelliklerin her daim gelip sizi bulmasını dilerim. Sevgiler
Gizem Duran
Seans

Dilek Hanımcım merhaba. Ben Işığını Parlat grubundan Hazal. Gruptan değil özelden yazmak istedim ben duygularımı ve yaşadıklarımı size. Öncelikle daha önce JAAS seanslarına katılmış biri olarak söylemeliyim ki, sizin anlatım biçiminiz ve konuya yaklaşımınız kesinlikle daha önceki deneyimlerimden çok çok daha güzeldi, çok anlaşılır ve akıcıydı seanslar. Her bir seansa uyumlanıp kendimden bir şeyler bulabildim, harikaydı her biri, yolumuza ışık tuttuğunuz için teşekkür ediyorum ☺️🌟 bir sefer kısacık bahsettiğim gibi atölyeden hemen önce nişanlımla ayrıldık ve ben kendimi kayıp, mutsuz ve silik hissediyordum. Çok depresif değildim ama geleceğe bakışım umutsuzdu. Bazı şeyleri onunla yapmaya o kadar alışmışım ki yalnız başıma nasıl yürüyeceğimi düşündüm desem yeridir. Mucize gibi bir şey oldu atölyeden sonra; canım eskisi kadar yanmıyor, belli başlı objeler çok tetikliyordu beni, üstümde nötr bir hava var, kendi başıma adımlar attım, yeni bir şehre taşındım, spora başladım, yürüyüşlere çıkıyorum hatta tek başıma kahve içiyorum şimdi dışarıda. Resmen ilk seanstan sonra daha görünür oldum ben, binlerce kez şükürler olsun. Sizinle tanıştığım için yollarımız kesiştiği için çok mutluyum 🌈 Mayıs ayında değil ama haziran ayındaki atölyenize de katılmak istiyorum. Sarkaç eğitimi de çok ilgimi çekti, bir sonraki eğitimde ben de varım. sizi instagramdan takipteyim, tekrar yolumuz kesişecek eminim, bundan daha iyisi nasıl olur? 😇
Hazal Hnm.
Işığını Parlat Atölyesi

Dilek Hanım, mutlu günler  Hem ışığını parlat seansını hem de ideal kilo seansını sonradan kayıttan dinleyebildim. İyi ki de öyle olmuş, notlar aldım kendime kritik bulduğum yerlerde. Kelimelerle anlatamayacağım aydınlanmalar yaşadım.  Çocuklukta farkında olmadan maruz kalınan şeyler ne kadar çok travmaya yol açıyor. Sürekli eleştirilmek, ikinci plana atılmak, şaka yollu bile olsa kardeşinin daha çok sevildiğinin ima edilmesi, fikrini beyan etmeye çalıştığında : "sen sus, büyükler konuşurken sana mı kaldı" diye sürekli değersizleştirilmen, yapılan ufacık bir hataya bile tahammül edilmemesi, psikolojik baskı ve şiddet... Hepsinin üzerine eğilmem, şifalandırmam gerekecek. Tek seferde iyileşecek şeyler değil. Özellikle Boğaz çakram, kalp çakram epey hasar almış, bunu daha net gördüm. Size çok teşekkür ederim güzelliğiniz, ışığınız, ince ruhunuz ve bilgeliğiniz için. Siz kesinlikle bir meleksiniz. İyi ki varsınız.
...
ışığını Parlat Atölyesi & İdeal Kilo Seansı

Kundalini Reiki enerjisine İnstagramdan Dilek Gündoğan’ın sayfasıyla karşılaşarak tanıdım ve kaydoldum. Önce kendim için öğrendim ve kullandım. Bana şifa olduğunu hissettiğim için arkadaşlarımın da yararlanması için öğrendiklerimi uyguladım. Onlara da iyi geldi. Dilek hocanın yüksek pozitif enerjisi ve donanımı beni çok etkiledi. Bize şifa konusunda yazılı dökümanlar ve canlı zoom ders ve uyumlamalarında çok bilgiler verdi. Dilek Gündoğan hocanın dersleri ve atölye çalışmaları ile tüm kursiyerler birbirimizle kaynaştık ve birbirimize enerji çalışmaları yaptık, devam ediyoruz. Yüce yaradanın bize bahşettiği enerjiyi çakralarımızda ve tüm benliğimizin şifası için kullanıyoruz. Dilek Gündoğan hocamızla Kundalini Reiki meditasyon şifa çalışmalarında uyumlandık ve başka isteyenlere de ders verecek seviyeye geldik. Bilim ve ilimin bütünleşmiş ışığıyla yolumuzu aydınlatıyoruz. Bütünün hayrına ve şifasına olsun.
Melda Duygulu
Kundalini Reiki

Dilekcim merhabalar..

Başka bir şey oldum ve olmaya devam ediyorum ben. .Zihnimi olmasını istemediğim yerden daha çabuk çıkarıyorum .Odağımı kendime döndürüyorum. Anda olmayı kolaylaştırdım. Netlik kolaylaştı. Takılıp kalmalarım çok azaldı ve de kendimi bir takılma çukuruna düşersem tutup çıkarıyorum.

Kendimleyim daha çok, içimdeki Özlem ile evcilik oynamaya başladım tekrar😘

Daha çok seviyor, şımartıyorum "Onu"..

Aslında kendime güzel bir bahçe yaptım, içinde minik muhteşem bir evcik, bahçemin etrafına sensörlü bir çit yaptım, her şey içeri giremiyor💐😘🥰

Kabul ettim, mesafeyi koydum, yolları ayırdım.Yeni bir ben,yeni bir yol,yeni bir hayat..

Benden bir tane daha yok🙏✨💚

Ö.Ç.
Birebir Seans

Sanki ilk seansta bir kapıdan içeri girdim ve seans sonunda başka bir kapıdan çıkarken kendi yansımamı görünce anladım ki çok şey değişiyor ve dönüşüyor, vesile olana, Dilek hocamın güzel rehberliğine, seansta bulunan tüm melek kalplere çok teşekkür ederim

yolumuzdaki ışık, kalbimizdeki huzur şu andan itibaren sonsuza kadar bizimle olsun🥰

Ş.T.
Birebir Seans

Halen şoklardayım.

Her şey bu kadar tesadüf olamaz.

Daha kendime gelemedim.

Çocuklarımla birlikte yaşadığımız korkunç bir olay gündeme geldi. Bunun atalardan geldiğini ve nedenini söyledin. Hala inanamıyorum. Beni de çocuklarımı da şifalandırdığın için sana ne kadar teşekkür etsem azdır. İyi ki yoluma çıktın. İyi ki kızım beni sana ulaştırdı. O enerji çalışmalarını yaptığımdan beri kendimi daha iyi hissediyorum. Yaşadığımız o korkunç olay enerjimi tamamen sıfırlamıştı. Sabahları kalkamıyordum. Yatak beni geri çağırıyordu. Gözlerimi açamıyordum. Senin derslerine katıldıktan sonra kendimi daha iyi hissetmeye başladım. Allah’ım yolunu açık etsin. Benim gibi daha çoklara ulaş. Şifan bol olsun.

Kalpten sevgilerimi yolluyorum.

B.H.
Birebir Seans

Dilek hocam, ışığını parlat atölyesini bitireni çok olmadı ve hatta işleme süreleri de devam ediyor ama yaşadığım bir şeyi paylaşmak istedim. Bu atölye boyunca en son kazanımlarımız arasında cesaret de vardı bir çoğunda. Bu benim hayatımdaki en büyük eksikliklerden biriydi. Hayatım boyunca kavga etmekten korkmak kırmaktan korkmak tartışmaya girmekten korkmak yüzünden içimden geçenleri söylemekte hep zorlandım hep sustum hatta. Bu çekingenlik ailemden çocukluğımdan bana miras.

Ama bu bayram şöyle bir şey yaşandı, eşimin akrabalarını birkaç sebepten dolayı ziyarete gitmek istemiyordum, eşim de sen nasıl istersen dedi. Bayram sabahı eşimin ailesinde kahvaltıdaydık ve kayınvalidem akraba ziyaretine gidelim birazdan diyince eşim biz gelmeyeceğiz dedi. Tabi büyük bir sorun oldu bu. Kayınvalidem mutfakta bana sen mi gitmek istemiyorsun diye sordu.

Ben bu tarz durumlarda susardım hep. Bu  yüzden çok üzüldüğüm zamanlar oldu. Ve o an normalde hayır diyecek olan ben bi cesarete gelip, çok gitmek istediğimi söyleyemeyeceğim açıkçası dedim. Aslına bakarsanız çok çok basit bir şey bu, ama benim için değildi. O yüzden onlar da çok şaşırıp kaldı. Eşim de hatta böyle bir cevap verdiğime inanamadı. Çok sevindi 🙂 beni ailesine karşı her zaman savunmasına ve söylemen gerekenleri söyle ben hep yanındayım demesine rağmen yüzüme karşı söylenen hiçbir imaya laf çarpmaya cevap veremezdim. Nasıl bir sindirilmişlik ile büyümüşsem artık.

Ama fark ettim ki bir şeyler değişmiş. Ben artık değişiyorum. Bu çok değerli benim için. Çok teşekkür ederim size de buna vesile olduğunuz için

...
Işığını Parlat Atölyesi
KENDİNİ YENİLE

“Sana kendini geri verecek olan yerdesin!”

DİLEK GÜNDOĞAN AKADEMİ
KENDİNİ YENİLE

“Sana kendini geri verecek olan yerdesin!”

DİLEK GÜNDOĞAN AKADEMİ